Wypożyczanie laptopów

W ramach programów, do których przystąpiła nasz szkoła jest możliwość wypożyczenia sprzętu komputerowego dla uczniów - jak to zrobić?

Osoby zainteresowane wypożyczeniem sprzętu komputerowego na czas zdalnego nauczaniu, są proszone o zapoznanie się z regulaminem zamieszczonym poniżej, wypełnienie wniosku i przesłanie go jak najszybciej pod adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

REGULAMIN WYPOŻYCZENIA SPRZETU KOMPUTEROWEGO POBIERZ

WNIOSEK O WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO wersja .pdf  POBIERZ

WNIOSEK O WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO wersja .doc  POBIERZ

eDziennik

E-dziennik VULCAN

UONET+ to nowoczesny system uczniowski obejmujący e-dziennik, sekretariat szkolny, świadectwa, zastępstwa oraz witrynę rodziców i uczniów.

Witryna rodzica i ucznia

Witryna WWW dostępna bezpłatnie dla każdego rodzica i ucznia. Ułatwia komunikację ze szkołą i pozwala szybko sprawdzić frekwencję, oceny, uwagi czy zadania domowe.

Aplikacje mobilne dla rodziców, uczniów i nauczycieli

Dzienniczek+ czyli elektroniczny dzienniczek ucznia, w którym szybko można sprawdzić oceny, frekwencję czy zapowiedziane sprawdziany. Wersja mobilna jest dostępna bezpłatnie.

Jak po raz pierwszy zalogować się na e-Dziennik zobacz

Jak uzyskać mobilny dostęp do e-Dziennik (na telefon) zobacz

Unikalny link z wejściem na eDziennik - TUTAJ