Dzień dobry

w ubiegłym roku szkolnym skorzystaliście Państwo z polisy NNW dla swojego dziecka w TUiR Allianz Polska S.A. w wersji grupowej.

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego przesyłam dedykowane pakiety ochronne NNW na nowy rok szkolny 2023/2024, w ramach ubezpieczenia wypadkowo-chorobowego dzieci i młodzieży w TUiR Allianz Polska S.A.

W JAKI SPOSÓB DOKONUJEMY ZAPISU DO POLISY "Strefa NNW Szkolne"?

Klikając w poniższy link lub kopiując go do przeglądarki internetowej.

W załączeniu przekazuję Ogólne Warunki Grupowego Ubezpieczenia "Strefa NNW Szkolne", zawierające szczegółowe informacje o prezentowanej umowie.

Podgląd cen za poszczególne warianty oraz zakres dostępny jest po kliknięciu w link zapisu, przed dokonaniem wyboru wariantu polisy.

Umowa Ubezpieczenia "Strefa NNW Szkolne" obejmuje ochroną dzieci i młodzież (również studentów), od ukończenia 1-go do 25-ego roku życia.

Polisa działa 24 godziny na dobę, przez cały rok, w szkole, w domu, środkach transportu i podczas uprawiania sportów!

Odpowiadamy za wypadek, który może się zdarzyć na całym świecie (uszczerbek na zdrowiu), natomiast usługi assistance (opiekuńcze) świadczymy w Polsce.

Płatność składki dokonywana jest on-line, w dniu zapisu do polisy, poprzez szyfrowane, bezpieczne połączenie z systemem bankowym płatnika.

Dostępne są również płatności blik lub e-card, do wyboru przez wpłacającego składkę.

Składka za ubezpieczenie w wybranym zakresie świadczeń jest kwotą roczną, płatną jednorazowo.

Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od dnia 01.09.2023r. i po opłacenia składki za wybrany pakiet ubezpieczenia,  maksymalnie do 15października.

• SKĄD WIEM, ŻE ZAPIS DO POLISY SIĘ POWIÓDŁ?

Po uzupełnieniu danych ubezpieczanego dziecka/-dzieci oraz realizacji płatności składki, płatnik otrzymuje na wskazany przez siebie adres e-mail Indywidualny Certyfikat Ubezpieczenia z potwierdzeniem ochrony.

---------------------------------------------------------

Numer Polisy 854-23-606-00008818

Daty obowiązywania ubezpieczenia: 01.09.2023r. - 31.08.2024r.

---------------------------------------------------------

WARIANT II

stosując się do wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej przedstawiamy możliwość zawarcia ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży szkolnej w bezpiecznej formie. Zgodnie z zaleceniami KNF, informujemy o tym, iż ubezpieczenie NNW jest  dobrowolne i stanowi wyłącznie  wolę rodziców.

Wobec powyższego przesyłamy Państwu link do rekomendowanej propozycji ubezpieczenia NNW szkolnego, zwracając się jednocześnie do Państwa z prośbą o pomoc w przekazaniu tej informacji nauczycielom/radzie rodziców, tak aby w jak najskuteczniejszy sposób mogła ona dotrzeć do rodziców!

Program INTERRISK – ubezpieczenie na każdą kieszeń z bardzo szerokim zakresem. Do wyboru 8 wariantów ze składką od 27 zł rocznie.

www.e-nfs.pl/szkolne-interrisk