Płatności

OPŁATY ZA POBYT W PRZEDSZKOLU w miesiącu sierpniu 2018

Przedszkole przy Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu zapewnia nauczanie, wychowanie i opiekę w godzinach od 7.00 do 16.30 dziennie, od poniedziałku do piątku. Bezpłatnie od 8.00 – 13.00.

Opłata za posiłki stanowi iloczyn dziennej stawki zwrotu kosztów surowca przeznaczonego na wyżywienie w kwocie 4,00 słownie: cztery złote i ilości dni obecności dziecka w przedszkolu.

Miesięczna wysokość opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego oraz wyżywienie stanowi iloczyn stawki godzinowej zawartej w umowie oraz zadeklarowanej liczbie godzin w karcie obecności.

Umowa sierpień 2018 POBIERZ

Karta obecności sierpień 2018 POBIERZ

OPŁATY ZA POBYT W PRZEDSZKOLU od 01.09.2018

Przedszkole przy Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu zapewnia bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w wymiarze 5 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 13.00. Wysokość opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego do końca roku szkolnego, w którym dzieci kończą 6 lat wynosi 1 zł za godzinę zajęć w czasie przekraczającym 5 godzin bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki. Miesięczna wysokość opłaty za korzysta wychowania przedszkolnego stanowi iloczyn stawki godzinowej, oraz faktycznego czasu pobytu dziecka w przedszkolu. Nie pobiera się opłaty, trzecie i kolejne dziecko z tej samej rodziny uczęszczających do tego samego przedszkola. Wprowadza się ulgę 50% w opłacie w przypadku dzieci posiadających na dzień 30 września roku szkolnego aktualne:

1) orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego;

2) opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka;

3) orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

Od 1 września 2018 zostaje wdrożony System iPrzedszkole

OPŁATY ZA WYŻYWIENIE W PRZEDSZKOLU

Opłat za posiłki w wysokości stanowiącej iloczyn dziennej stawki zwrotu kosztów surowca przeznaczonego na wyżywienie w kwocie 4,00 słownie: cztery złote i ilości dni obecności dziecka w przedszkolu

Opłata za wyżywienie w przedszkolu, o której mowa podlega zwrotowi w przypadku:

- nie funkcjonowania Szkoły z przyczyn leżących po jej stronie (np. awaria)

- nieobecności dziecka za każdy dzień absencji po uprzednim zgłoszeniu nieobecności najpóźniej do godz. 8.00 danego dnia na nr telefonu 660336772.

OPŁATY SZKOŁA

w kwocie 3,00 słownie: trzy złote i ilości dni obecności dziecka w szkole

Opłata za wyżywienie w szkole, o której mowa podlega zwrotowi w przypadku:

- nie funkcjonowania Szkoły z przyczyn leżących po jej stronie (np. awaria) ,

Opłaty za świadczenia w przedszkolu i szkole płatne są    do dnia 10 następnego miesiąca.

Opłat za wyżywienie i przedszkole można dokonywać w kancelarii szkoły lub na konto Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu nr 97 8907 1063 2008 7000 1861 0001

Uczeń w naszej szkole zdobędzie wiedzę, która pozwoli mu na swobodne posługiwanie się językiem niemieckim – zarówno w życiu codziennym, jak również na poziomie specjalistycznym. Nasi nauczyciele stosują aktywne metody, które łączą metodykę nauczania treści ogólnokształcących z metodyką nauczania języka niemieckiego. Przygotowujemy do zdobywania kolejnych szczebli edukacji z nauczaniem dwujęzycznym. Po pewnym czasie język niemiecki staje się narzędziem do zdobywania wiedzy, uczniowie poznają specjalistyczne słownictwo i nabywają umiejętność swobodnego posługiwania się językiem niemieckim. Ważnym celem edukacyjnym nauczania w dwóch językach jest także zdobycie wiedzy o rzeczywistości, historii, geografii i kulturze Niemiec, a także poznawanie wybranych tytułów z literatury niemieckojęzycznej. Kształtuje to otwartość na świat i tolerancję dla innych kultur. Stąd już teraz sukcesywnie wzbogacamy nasz księgozbiór.