Rekrutacja

Rekrutacja do Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu z nauczaniem w dwóch językach

Zmiana szkoły: procedury

Podanie o przeniesienie do innej szkoły

Zdarza się, że sytuacje życiowe zmuszają nas do tego, aby wystąpić o przeniesienie naszego dziecka do innej klasy, a nawet do zupełnie innej placówki oświaty.

Jedną z najważniejszych czynności jest napisanie oficjalnego podania o przeniesienie ucznia. Poniżej znajdziesz poradnik, jak napisać prawidłowe podanie.

Wniosek o przeniesienie dziecka POBIERZ DOC

Wniosek o przeniesienie dziecka POBIERZ PDF

W przypadku powrotu uczniów z Ukrainy do swojego kraju prosimy o złożenie stosownych dokumentów:

Wniosek o skreślenie z listy uczniów POBIERZ DOC

Wniosek o skreślenie z listy uczniów POBIERZ PDF

Przeniesienie dziecka do innej szkoły – dokumenty i formalności

Zanim uczeń trafi do nowej placówki, konieczne jest spełnienie kilku formalności. Po złożeniu wniosku o przeniesienie dziecka rodzic musi odebrać jego dokumenty. Są to:

• odpis arkusza ocen,

• druk przeniesienia do innej szkoły,

• opinie i orzeczenia wydane przez specjalistyczne poradnie.

Z kolei w sekretariacie nowej szkoły, będzie on musiał złożyć wymienione wyżej dokumenty.

Jakie formalności musi spełnić uczeń w związku ze zmianą/skreśleniem z listy uczniów szkoły?

Następnie uczeń musi rozliczyć się ze szkołą, czyli uzyskać podpisy sekretariatu, biblioteki szkolnej, intendenta na karcie obiegowej.  Poza tym jego obowiązkiem będzie zwrócenie kluczyka do szafki oraz legitymacji szkolnej.

Karta obiegowa POBIERZ